Mobil DTE 21

Mobil DTE 21  is een hoogwaardige hydraulische olie. De DIN Normering is DIN 51524-2. Dit geeft aan dat het gaat om een normale, hoogwaardige hydraulische olie. Dit product heeft een viscositeit bij 40 graden Celsius van 10 CsT. Een ISO VG 10 hydraulische olie.
Toepasbaarheid Mobil DTE 21
Het product is breed toepasbaar in veel verschillende toepassingen. De oliën voldoen aan de strenge eisen van hydraulische systemen die hoge druk pompen met een hoog debiet gebruiken. Daarnaast ook voor hydraulische systeemonderdelen. Voorbeelden hiervan zijn servokleppen en NC machines. Zowel in hydraulische toepassingen als toepassingen die vragen om circulatieolie.

De Mobil DTE 21 is wordt ingezet in systemen die gevoelig zijn voor vervuiling.  Ook in systemen war vorming van afzetting en slib optreedt. Als kleine hoeveelheden water onvermijdelijk zijn is dit product ook uitstekend te gebruiken.
Levensduur
Levensduur wordt vaak bepaald door de fabrikant van de machine. Deze hydraulische olie is een hoogwaardig product. Volg bij advies voor de levensduur van de olie altijd het smeervoorschrift uit het boekje aan.
Formulatie Mobil DTE 21
De formulatie van de olie bestaat uit selecte minerale basisoliën van hoge kwaliteit. Het additievenpakket bevat verschillende additieven. Bedoeld om de anti-slijtage capaciteit te verbeteren. Ook heeft het product een uitstekende oxidatiestabiliteit waardoor neerslag tegengegaan wordt. Tot slot is het product ook uitstekend in staat om zijn kwaliteit vast te houden. Dit komt door de kwaliteit reserve die de Mobil DTE 21 heeft.
Alternatief product
Helaas is deze specifieke hydraulische olie uit deze serie niet (meer) leverbaar in Nederland. We helpen u graag bij de zoektocht naar het juiste alternatief.

  • Mobil Delvac 1 5w40 Mobil Delvac 1 5w-40

    MOBIL DELVAC ULTRA️ 5W-30 ULTIMATE PROTECTION V2

  • Mobil 1 0W20 Mobil 1 0W-20

    XTRA EAL Hydraulic 46 productblad

  • Mobil Super 3000 Formula OV 0W20 vat 208 liter

    Mobil Super 3000 Formula OV 0W-20

  • Mobiltrans AST vat 200 liter

    Mobiltrans AST

  • Mobiltrans AST vat 200 liter

    Mobiltrans AST

  • Mobil ATF Multi-Vehicle vat 200 liter

    Mobil ATF Multi-Vehicle

  • Mobil ATF Multi-Vehicle vat 200 liter

    Mobil ATF Multi-Vehicle

  • Mobil Super 3000 Formula V 0W20 vat 208 liter

    Mobil Super 3000 Formula V 0W-20

  • Mobil Super 3000 Formula V 0W20 vat 208 liter

    Mobil Super 3000 Formula V 0W-20

  • Mobil Delvac XHP Ultra LE SCA 5W30 vat 208 liter

    Mobil Delvac Ultra SCA 75W-90

  • Mobil Delvac Ultra SCA 75W90 2.png

    Mobil Delvac Ultra SCA 75W-90

  • Mobil DTE 932GT serie vat 208 liter 2

    Mobil DTE 932 GT

Nothing Found