Den Hartog productadvies

voor deze Mercedes-Benz M-Klasse

ML 350 BlueTEC 4MATIC 2010–2011

Hieronder vind je het complete smeermiddelenadvies voor de Mercedes-Benz M-Klasse ML 350 BlueTEC 4MATIC (bouwjaar 2010-2011). Per onderdeel zie je welke producten Den Hartog adviseert, inclusief vulhoeveelheden en verversingsintervallen.

Nieuw advies
Mercedes-Benz M-Klasse
Model ML 350 BlueTEC 4MATIC
Brandstof Diesel
Cilinders 6
Cilinderinhoud 2987 CC
Aandrijving AWD
Motortype V
Kleppen 4 p/cil
Vermogen 211 pk / 155 KW
Alles
Motor OM642.820
Differentieel, achter
Differentieel, achter, differentieelsper
Differentieel, voor
Hydraulisch remsysteem, ABS
Koelsysteem
Stuurbekrachtiging
Transmissie, automatisch, tot en met productienr. 2834526 zonder code A89 722.9xx 7/1
Transmissie, automatisch, vanaf productienr. 2834527 met code A89 722.9xx 7/1
Verdeelbak

Differentieel, achter

Inhoud 1,1 liter

Differentieel, achter, differentieelsper

Inhoud 1,6 liter

Differentieel, voor

Inhoud 1,1 liter

Stuurbekrachtiging

Inhoud 1,2 liter

Transmissie, automatisch, tot en met productienr. 2834526 zonder code A89 722.9xx 7/1

Fabrieksvulling Inhoud 9 liter

Transmissie, automatisch, vanaf productienr. 2834527 met code A89 722.9xx 7/1

Fabrieksvulling Inhoud 9 liter

Verdeelbak

Inhoud 0,5 liter
+ dubbele range Inhoud 1,5 liter

Veelgestelde vragen over de Mercedes-Benz M-Klasse

Welke motorolie adviseert Den Hartog voor de Mercedes-Benz M-Klasse ML 350 BlueTEC 4MATIC?

Voor normaal gebruik adviseert Den Hartog voor de motor van de Mercedes-Benz M-Klasse: Mobil 1 ESP 5W30, Mobil Super 3000 XE 5W30, Mobil 1 ESP Formula P 5W30. Bekijk het volledige advies op deze pagina voor andere gebruiksomstandigheden.

Hoeveel motorolie gaat er in een Mercedes-Benz M-Klasse?

Voor de motor van de Mercedes-Benz M-Klasse geldt: Inhoud 8,5 liter.

Voor welke onderdelen van de Mercedes-Benz M-Klasse is productadvies beschikbaar?

Op deze pagina vind je advies voor: Koelsysteem, Stuurbekrachtiging, Verdeelbak, Hydraulisch remsysteem, ABS, Differentieel, voor, Differentieel, achter, Differentieel, achter, differentieelsper, Motor, Transmissie, automatisch, tot en met productienr. 2834526 zonder code A89, Transmissie, automatisch, vanaf productienr. 2834527 met code A89.

© Olyslager Alle rechten voorbehouden. Deze informatie mag noch geheel noch gedeeltelijk worden gereproduceerd, opgeslagen in een database of op andere manieren worden overgedragen zonder voorafgaande schriftelijke toestemming van Olyslager Organisation B.V. Hoewel alles in het werk is gesteld om ervoor te zorgen dat deze gegevens zo accuraat en compleet mogelijk zijn, wordt geen aansprakelijkheid aanvaard, anders dan waartoe een wettelijke verplichting bestaat, voor schade of verlies veroorzaakt door fouten of omissies in de verstrekte informatie. Door deze olieaanbevelingsinformatie te raadplegen en te gebruiken erkent de gebruiker dat hij/zij de ervaring, de kennis en het vermogen heeft om de vereiste onderhoudswerkzaamheden op een veilige en verantwoorde manier uit te voeren. Hij/zij vrijwaart en indemniseert de uitgever en Den Hartog Energies voor enig verlies, letsel, claim en schade veroorzaakt door een onjuiste interpretatie of een onjuist gebruik van de gepubliceerde gegevens.