Den Hartog productadvies

voor deze Mazda MX-30

MX-30 R-EV 2023

Hieronder vind je het complete smeermiddelenadvies voor de Mazda MX-30 R-EV (bouwjaar 2023). Per onderdeel zie je welke producten Den Hartog adviseert, inclusief vulhoeveelheden en verversingsintervallen.

Nieuw advies
Mazda MX-30
Model MX-30 R-EV
Brandstof Benzine + elektrisch (hybride)
Cilinders
Cilinderinhoud 830 CC
Aandrijving Voorwielen
Motortype wankelmotor
Kleppen
Vermogen 145 pk / 107 KW
Alles
Motor
Hydraulisch remsysteem
Koelsysteem
Koelsysteem, EV-systeem
Reductieoverbrenging

Veelgestelde vragen over de Mazda MX-30

Welke motorolie adviseert Den Hartog voor de Mazda MX-30 MX-30 R-EV?

Voor normaal gebruik adviseert Den Hartog voor de motor van de Mazda MX-30: Mobil Super 3000 Formula V 5W30, Mobil Super 3000 XE 5W30, Mobil Super 3000 X1 Formula FE 5W30. Bekijk het volledige advies op deze pagina voor andere gebruiksomstandigheden.

Hoeveel motorolie gaat er in een Mazda MX-30?

Voor de motor van de Mazda MX-30 geldt: Fabrieksvulling Inhoud 5,6 liter.

Hoe vaak moet de motorolie ververst worden bij een Mazda MX-30?

Het geadviseerde verversingsinterval voor de Mazda MX-30 is elke 20000 km/ 12 maanden.

Voor welke onderdelen van de Mazda MX-30 is productadvies beschikbaar?

Op deze pagina vind je advies voor: Koelsysteem, Motor, Hydraulisch remsysteem, Reductieoverbrenging, Koelsysteem, EV-systeem.

© Olyslager Alle rechten voorbehouden. Deze informatie mag noch geheel noch gedeeltelijk worden gereproduceerd, opgeslagen in een database of op andere manieren worden overgedragen zonder voorafgaande schriftelijke toestemming van Olyslager Organisation B.V. Hoewel alles in het werk is gesteld om ervoor te zorgen dat deze gegevens zo accuraat en compleet mogelijk zijn, wordt geen aansprakelijkheid aanvaard, anders dan waartoe een wettelijke verplichting bestaat, voor schade of verlies veroorzaakt door fouten of omissies in de verstrekte informatie. Door deze olieaanbevelingsinformatie te raadplegen en te gebruiken erkent de gebruiker dat hij/zij de ervaring, de kennis en het vermogen heeft om de vereiste onderhoudswerkzaamheden op een veilige en verantwoorde manier uit te voeren. Hij/zij vrijwaart en indemniseert de uitgever en Den Hartog Energies voor enig verlies, letsel, claim en schade veroorzaakt door een onjuiste interpretatie of een onjuist gebruik van de gepubliceerde gegevens.