Den Hartog productadvies

voor deze Audi A8, S8

S8 5.2 FSI quattro 2006–2010

Hieronder vind je het complete smeermiddelenadvies voor de Audi A8, S8 S8 5.2 FSI quattro (bouwjaar 2006-2010). Per onderdeel zie je welke producten Den Hartog adviseert, inclusief vulhoeveelheden en verversingsintervallen.

Nieuw advies
Audi A8, S8
Model S8 5.2 FSI quattro
Brandstof Benzine
Cilinders 10
Cilinderinhoud 5204 CC
Aandrijving AWD
Motortype V
Kleppen 4 p/cil
Vermogen 450 pk / 331 KW
Alles
Motor BSM
Differentieel, achter 0AR
Differentieel, voor
Hydraulisch rem-/koppelingssysteem
Koelsysteem
Stuurbekrachtiging
Transaxle, automatisch 09E 6/1
Verdeelbak, van automatisch

Differentieel, achter 0AR

Inhoud 1,5 liter

Differentieel, voor

Inhoud 1,2 liter

Hydraulisch rem-/koppelingssysteem

Inhoud 1 liter

Transaxle, automatisch 09E 6/1

Inhoud 10,8 liter

Verdeelbak, van automatisch

Inhoud 1,2 liter

Veelgestelde vragen over de Audi A8, S8

Welke motorolie adviseert Den Hartog voor de Audi A8, S8 S8 5.2 FSI quattro?

Voor normaal gebruik adviseert Den Hartog voor de motor van de Audi A8, S8: Mobil 1 ESP 5W30, Mobil Super 3000 Formula V 5W30, Mobil Super 3000 X1 5W40. Bekijk het volledige advies op deze pagina voor andere gebruiksomstandigheden.

Hoeveel motorolie gaat er in een Audi A8, S8?

Voor de motor van de Audi A8, S8 geldt: Service vulling Inhoud 10 liter.

Hoe vaak moet de motorolie ververst worden bij een Audi A8, S8?

Het geadviseerde verversingsinterval voor de Audi A8, S8 is elke 15000 km/ 12 maanden.

Voor welke onderdelen van de Audi A8, S8 is productadvies beschikbaar?

Op deze pagina vind je advies voor: Koelsysteem, Stuurbekrachtiging, Hydraulisch rem-/koppelingssysteem, Differentieel, voor, Verdeelbak, van automatisch, Transaxle, automatisch, Differentieel, achter, Motor.

© Olyslager Alle rechten voorbehouden. Deze informatie mag noch geheel noch gedeeltelijk worden gereproduceerd, opgeslagen in een database of op andere manieren worden overgedragen zonder voorafgaande schriftelijke toestemming van Olyslager Organisation B.V. Hoewel alles in het werk is gesteld om ervoor te zorgen dat deze gegevens zo accuraat en compleet mogelijk zijn, wordt geen aansprakelijkheid aanvaard, anders dan waartoe een wettelijke verplichting bestaat, voor schade of verlies veroorzaakt door fouten of omissies in de verstrekte informatie. Door deze olieaanbevelingsinformatie te raadplegen en te gebruiken erkent de gebruiker dat hij/zij de ervaring, de kennis en het vermogen heeft om de vereiste onderhoudswerkzaamheden op een veilige en verantwoorde manier uit te voeren. Hij/zij vrijwaart en indemniseert de uitgever en Den Hartog Energies voor enig verlies, letsel, claim en schade veroorzaakt door een onjuiste interpretatie of een onjuist gebruik van de gepubliceerde gegevens.