Den Hartog productadvies

voor deze Audi A5, S5, RS 5

A5 3.0 TDI quattro (176 kW) 2008–2009

Hieronder vind je het complete smeermiddelenadvies voor de Audi A5, S5, RS 5 A5 3.0 TDI quattro (176 kW) (bouwjaar 2008-2009). Per onderdeel zie je welke producten Den Hartog adviseert, inclusief vulhoeveelheden en verversingsintervallen.

Nieuw advies
Audi A5, S5, RS 5
Model A5 3.0 TDI quattro (176 kW)
Brandstof Diesel
Cilinders 6
Cilinderinhoud 2967 CC
Aandrijving AWD
Motortype V
Kleppen 4 p/cil
Vermogen 240 pk / 176 KW
Alles
Motor CCWA, CCLA
Differentieel, achter 0BC
Differentieel, achter 0BD
Differentieel, van automatische transmissie
Hydraulisch rem-/koppelingssysteem
Koelsysteem
Stuurbekrachtiging
Transaxle, handgeschakeld/verdeelbak 0B4 6/1
Transmissie, automatisch 0B6 6/1
Verdeelbak, van automatisch

Differentieel, achter 0BC

Inhoud 0,9 liter

Differentieel, van automatische transmissie

Inhoud 1 liter

Transmissie, automatisch 0B6 6/1

Fabrieksvulling Inhoud 8,6-9 liter
Service vulling Inhoud 3,6-4 liter

Verdeelbak, van automatisch

Inhoud 0,5 liter

Veelgestelde vragen over de Audi A5, S5, RS 5

Welke motorolie adviseert Den Hartog voor de Audi A5, S5, RS 5 A5 3.0 TDI quattro (176 kW)?

Voor normaal gebruik adviseert Den Hartog voor de motor van de Audi A5, S5, RS 5: Mobil 1 ESP 5W30, Mobil Super 3000 Formula V 5W30, Mobil Super 3000 Formula V 0W30. Bekijk het volledige advies op deze pagina voor andere gebruiksomstandigheden.

Hoeveel motorolie gaat er in een Audi A5, S5, RS 5?

Voor de motor van de Audi A5, S5, RS 5 geldt: Inhoud 6,9 liter.

Hoe vaak moet de motorolie ververst worden bij een Audi A5, S5, RS 5?

Het geadviseerde verversingsinterval voor de Audi A5, S5, RS 5 is elke 15000 km/ 12 maanden.

Voor welke onderdelen van de Audi A5, S5, RS 5 is productadvies beschikbaar?

Op deze pagina vind je advies voor: Koelsysteem, Stuurbekrachtiging, Hydraulisch rem-/koppelingssysteem, Differentieel, van automatische transmissie, Verdeelbak, van automatisch, Motor, Differentieel, achter, Differentieel, achter, Transmissie, automatisch, Transaxle, handgeschakeld/verdeelbak.

© Olyslager Alle rechten voorbehouden. Deze informatie mag noch geheel noch gedeeltelijk worden gereproduceerd, opgeslagen in een database of op andere manieren worden overgedragen zonder voorafgaande schriftelijke toestemming van Olyslager Organisation B.V. Hoewel alles in het werk is gesteld om ervoor te zorgen dat deze gegevens zo accuraat en compleet mogelijk zijn, wordt geen aansprakelijkheid aanvaard, anders dan waartoe een wettelijke verplichting bestaat, voor schade of verlies veroorzaakt door fouten of omissies in de verstrekte informatie. Door deze olieaanbevelingsinformatie te raadplegen en te gebruiken erkent de gebruiker dat hij/zij de ervaring, de kennis en het vermogen heeft om de vereiste onderhoudswerkzaamheden op een veilige en verantwoorde manier uit te voeren. Hij/zij vrijwaart en indemniseert de uitgever en Den Hartog Energies voor enig verlies, letsel, claim en schade veroorzaakt door een onjuiste interpretatie of een onjuist gebruik van de gepubliceerde gegevens.