Den Hartog productadvies

voor deze Fiat Punto

Punto 1.3 Multijet (59 kW) 2013–2017

Hieronder vind je het complete smeermiddelenadvies voor de Fiat Punto 1.3 Multijet (59 kW) (bouwjaar 2013-2017). Per onderdeel zie je welke producten Den Hartog adviseert, inclusief vulhoeveelheden en verversingsintervallen.

Nieuw advies
Fiat Punto
Model Punto 1.3 Multijet (59 kW)
Brandstof Diesel
Cilinders 4
Cilinderinhoud 1248 CC
Aandrijving Voorwielen
Motortype Lijnmotor
Kleppen 4 p/cil
Vermogen 80 pk / 59 KW
Alles
Motor 199B8000
Hydraulisch rem-/koppelingssysteem
Koelsysteem
Transaxle, handgeschakeld 5/1

Veelgestelde vragen over de Fiat Punto

Welke motorolie adviseert Den Hartog voor de Fiat Punto Punto 1.3 Multijet (59 kW)?

Voor normaal gebruik adviseert Den Hartog voor de motor van de Fiat Punto: Mobil 1 ESP 5W30, Mobil 1 ESP Formula P 5W30, Mobil Super 3000 Formula P 5W30. Bekijk het volledige advies op deze pagina voor andere gebruiksomstandigheden.

Hoeveel motorolie gaat er in een Fiat Punto?

Voor de motor van de Fiat Punto geldt: Inhoud 3,2 liter.

Hoe vaak moet de motorolie ververst worden bij een Fiat Punto?

Het geadviseerde verversingsinterval voor de Fiat Punto is elke 12 maanden.

Voor welke onderdelen van de Fiat Punto is productadvies beschikbaar?

Op deze pagina vind je advies voor: Koelsysteem, Hydraulisch rem-/koppelingssysteem, Transaxle, handgeschakeld, Motor.

© Olyslager Alle rechten voorbehouden. Deze informatie mag noch geheel noch gedeeltelijk worden gereproduceerd, opgeslagen in een database of op andere manieren worden overgedragen zonder voorafgaande schriftelijke toestemming van Olyslager Organisation B.V. Hoewel alles in het werk is gesteld om ervoor te zorgen dat deze gegevens zo accuraat en compleet mogelijk zijn, wordt geen aansprakelijkheid aanvaard, anders dan waartoe een wettelijke verplichting bestaat, voor schade of verlies veroorzaakt door fouten of omissies in de verstrekte informatie. Door deze olieaanbevelingsinformatie te raadplegen en te gebruiken erkent de gebruiker dat hij/zij de ervaring, de kennis en het vermogen heeft om de vereiste onderhoudswerkzaamheden op een veilige en verantwoorde manier uit te voeren. Hij/zij vrijwaart en indemniseert de uitgever en Den Hartog Energies voor enig verlies, letsel, claim en schade veroorzaakt door een onjuiste interpretatie of een onjuist gebruik van de gepubliceerde gegevens.